Стратегії в бінарних опціонах

6 июля, 19:30    Макроэкономика
Заробляти на бінарних опціонах відносно просто.

Проте, не настільки просто, щоб можна було елементарно вкласти гроші в прогноз по якомусь одному активу і отримати гарантований прибуток. Для успішної роботи трейдеру просто необхідно користуватись фінансовими стратегіями, які були розроблені відомими фінансистами та досвідченими гравцями ринку опціонів і доступні для вільного застосування. Як правило, вони надаються для ознайомлення самими брокерами, наприклад https://binex.ua/ua/training/strategies.html.

Стратегії різні, але всі вони діють за певних обставин і в торгівлі опціонами по певним активам. Слідуючи давній мудрості, що не радить тримати яйця в одному кошику, новачок зазвичай починає роботу з тих стратегій, які допускають використання мінімального капіталу. Навіть якщо людина ще погано орієнтується в тенденціях ринку і принципах трейдингу, оптимальна стратегія дозволить раціонально диверсифікувати інвестиції та примножити гроші одразу за рахунок кількох активів. У будь-якому випадку розумна стратегія не дозволить недосвідченому трейдеру сильно помилитись і втратити весь капітал внаслідок несприятливих обставин на ринку.

До основних стратегій, що сьогодні часто використовуються трейдерами, слід віднести наступні:

  • Торгівля на фундаментальних новинах. Полягає здебільшого в орієнтуванні на свіжу інформацію про макроекономічні показники різних країн. В залежності від певних новин ринки прогнозовано починають демонструвати рух курсів, що дозволяє завчасно визначити тактику купівлі бінарних опціонів.
  • Графічні стратегії. До таких належать «Голова і Плечі», «Вершина/Дно», «Трикутник» та ін. Суть їх полягає у використанні певних графічних шаблонів: коли трейдер виявляє, що графік зміни цін повторює обриси шаблону, це є сигналом до відповідних дій – придбавати опціон на підвищення чи зменшення.
  • Індикаторні стратегії. Ґрунтуються на основах технічного аналізу ринку, передбачають використання різноманітних індикаторів. Серед основних представників цієї категорії слід відзначити «Стратегію Зенона», «Два Стохастика», «Стратегію Ішимоку», «Тунельну стратегію», «Стратегію Лінії Боллінджера», MACD, Enter, OBV та ін.

З часом трейдер може почати будувати власні авторські стратегії, що є відмінними чи ускладненими, комбінованими в порівнянні із пропонованими брокером. 

За матерiалами:
 
   °C
  1USD  25.57     1EUR 29.94     10RUB 4.2870
Реклама
Реклама партнеров: