Хто має право не подавати декларацію з ПДФО?

0
Хто має право не подавати декларацію з ПДФО?

Хто має право не подавати Податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб?

Державна податкова адміністрація у Миколаївській області інформує платників податків, що відповідно до роз’яснень, наданих у листах Державної податкової адміністрації України від 25.03.11 №8235/7/17-0217 та №8236/7/17-0217, податкові агенти, які не мають найманих працівників та не проводять нарахування (надання, виплати) доходів фізичним особам у звітному місяці, можуть не подавати до податкового органу за відповідний звітний період Податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб, затверджену наказом ДПА України від 31.01.11 №58.

Згідно з п.5 підрозділу 10 Перехідних положень Податкового кодексу України штрафні санкції, які можуть бути застосовані до платників податків у зв’язку із порушенням термінів подання зазначеної декларації та сплати податкових зобов’язань, починають застосовуватись до таких платників податків за наслідками податкового періоду, наступного за податковим періодом, протягом якого такі акти введені в дію.

Отже, за минулі звітні періоди штрафні санкції не застосовуються.